Skip to main content

Tomasz

Opowieści są najskuteczniejszą formą sprzedaży, budowania marki czy nauczania. Wiem to nie tylko jako przedsiębiorca, sprzedawca czy wykładowca akademicki. Wiem jak opowiadać na potrzeby biznesowe, sprzedażowe czy własne.

Dobrze opowiedziana historia przyciąga uwagę klientów, a świetna nazwa buduje wizerunek i rozpoznawalność marki. Przemyślany scenariusz daje początek reklamie, która sprzedaje. Jestem storytellerem, ekspertem od strategii komunikacji marek oraz ludzi, współwłaścicielem agencji językowej Alfa Lingua.

Wierzę w moc słowa i udowadnia, że komunikacja może być zrozumiała, a jednocześnie niebanalna. Piszę scenariusze promocyjne, teksty marketingowe, przemówienia i teksty wystąpień publicznych.

Zaufało mi wiele firm i niezależnych ekspertów, którzy dziś z sukcesami przebijają się przez informacyjny szum konkurencji. Podczas szkoleń i konsultacji podnoszę kompetencje uczestników w zakresie komunikacji oraz budowania wizerunku w oparciu o storytelling.

MOCNE SŁOWA

Pokażę Ci, że słowa mają ogromną moc. Z ich pomocą opowiadam historie marek oraz tworzę niebanalne treści na miano przyszłości. Wiem jak właśnie za sprawą słów wyróżnić się w dzisiejszym świecie. To jak będzie? Przejdziesz na słowną stronę mocy ze mną?