Skip to main content

Słowo pisane

Skoro padły już mocne słowa, to teraz trzeba się zastanowić nad ich zapisem. Od oryginalnej i kreatywnej treści zależy powodzenie Twojej marki w dzisiejszej e-dżungli.

Być kontent i mieć content. „To write or not to right” oto jest pytanie. Moim zdaniem zdecydowanie wright, bo właśnie od treści i tego co pierwszy raz ukaże się oczom Twojego odbiorcy ma kolosalne znaczenie. Wiem jak pisać by chcieli nas czytać, by chcieli nas kupować, by chcieli z nami współpracować.

Jeśli Ty lub Twoja marka potrzebujecie świeżego przeglądu słownego, to lepiej nie mogliście trafić. Uczę pisać, piszę, tworzę nazwy i opracowuję strategie komunikacji dla marek. Wszystko co da się wyrazić słowem mówionym, da się również zapisać. Zapiszmy to razem. Zapraszam Cię w podróż przez słowa.

Zobacz co mogę Ci zaproponować

Storytelling marki

W skrócie? Sprzedaję opowieści markom i o nich samych. Wiem jakie historie sprzedają najlepiej i jednocześnie wiem jak opowiedzieć te, które chwycą Twoich odbiorców za serce.

Storytelling danych

Dane mówią, ale historie sprzedają W erze big data, umiejętność opowiadania historii za pomocą danych staje się kluczowa.

Content marketing

Tworzenie artykułów komercyjnych oraz niekomercyjnych na zamówienie

Scenariusze promo

Scenariusze filmów promocyjnych i reklam

Maile i newslettery

Wartościowa treść dla tych, którzy chcą być na bieżąco z tym co się dzieje w Twojej firmie. Wiem jak pisać ciekawe wiadomości, które nie wylądują w koszu.

Strategia marki

Strategia Twojej marki wraz ze wsparciem marketingowym

Jeśli jednak potrzebujesz porozmawiać o czymś większym dla swojej marki, albo zastanawiasz się co dalej, to cytując klasyka „to trzeba na spokojnie”.

Słowny mentor

Dobór słów jest kluczowy pod każdym względem, zależnie od sytuacji, w jakiej się znajdziemy. Chcę zaopiekować się Twoją komunikacją.

Naming

Nazwa produktu lub Twojej firmy, w tym hasła i slogany

Branding

Branding to nie tylko logo czy kolorystyka. To przede wszystkim opowieść, która definiuje Twoją markę, buduje jej tożsamość i przyciąga klientów.

W mojej słownej ofercie znajdziesz wszystko czego potrzebuje Twoja marka.

Tworzę zarówno wyjątkowe i poczytne artykuły, w tym wpisy blogowe o charakterze content marketingowym, jak i materiały promocyjne, opisy produktów czy usług.

Naming - tak!

Moja słowna oferta uwzględnia przede wszystkim usługę namingu, związanego z wymyśleniem nazwy dla Twojej firmy, sloganu reklamowego czy nazw produktów.

Kreatywność

A co więcej, moi klienci cenią mnie za teksty, w których liczy się kreatywność oraz nieszablonowe podejście. Bo kreatywność to kapitał zakładowy mojej marki i chciałbym się nim podzielić z Twoją.