Skip to main content

Słowo mówione

Twój głos to Twoja osobowość. A co jeśli Twoja osobowość to również słowa i język jakim się posługujesz? Czy wiesz jakim językiem posługuje się Twoja marka?

Od słów zaczyna się wszystko. Co do tego nie ma wątpliwości. „Na początku było słowo” jak głosi pewien klasyk Zawodowo zajmuję się słowami. Zarówno tymi mówionymi jak i pisanymi. Ze mną Twoje słowo mówione wejdzie na zupełnie inny poziom. Na codzień sprzedaję opowieści o markach, a jednocześnie uczę jak je skutecznie opowiadać. Wiem, że słowo mówione króluje wszędzie tam gdzie sprzedaż, skuteczne zarządzanie zespołami, komunikacja, a przede wszystkim … rozwój umiejętności.

Tak, jestem wielkim fanem i orędownikiem edukacji. Słowo mówione w thebill. dedykuję wszystkim, którzy wierzą w moc opowieści w formie storytellingu, skuteczną i nastawioną na ludzi komunikację, a przede wszystkim w to, że to właśnie słowa kształtują rzeczywistość, w której się obracamy.

Możesz skorzystać z oferty szkoleń i kursów, zapraszam!

Storytelling dla firm

Szkolenie na którym dowiesz się jak opowiedzieć historię Twojej firmy.

1500 PLN (netto)

Zapisz mnie!

Kreatywne pisanie

Warsztaty dzięki którym nauczysz się pisać bez skrępowania.

1200 PLN (netto)

Zapisz mnie!

Social selling

Warsztaty z elementami kreatywnego pisania, tak takie kombo tylko tutaj!

1400 PLN (netto)

Zapisz mnie!

Twoja marka osobista

Konsultacje – usiądźmy razem do e-stołu i porozmawiajmy o nowym spojrzeniu na Twoją markę.

300 PLN (netto) /60min

Zapisz mnie!

Marka osobista w firmie

Trendy wskazują jednoznacznie – Dość z anonimowością i chowaniem się za szyldami! Chcemy poznać twarze i historie jakie skrywają. Porozmawiajmy o Twojej marce osobistej – w firmie i nie tylko.

300 PLN (netto) / 60min

Zapisz mnie!

Chcesz popracować nad swoim akcentem?

Pakiet VIP jest dla Ciebie!

Korekta akcentu

Mówisz biegle w języku angielskim lub niemieckim? Praca w jednym, z którychś tych języków to dla Ciebie codzienność?
Co dalej?
Mam dla Ciebie propozycję. Może popracujemy nad Twoim akcentem? Jestem lingwistą z wykształcenia, a moim konikiem była fonetyka, wymowa oraz warsztaty z emisji głosu. W moim portfolio znajdziesz współprace z aktorami oraz statystami, których przygotowywałem do ról obcojęzycznych i nie tylko.

Korekta akcentu (ENG lub DE) + szkolenie Social Selling z elementami Storytellingu

A to dla prawdziwych smakoszy budowania wizerunku oraz marek osobistych… Połączymy to co w biznesie najlepsze, czyli formę z treścią.

Zapisz mnie!